Меню

Замовити канапе в офіс
Готові набори можна вибрати тут

Доставка канапе Київ

Канапе від Гастро Бокс
При замовленні фуршету в офіс від компанії Гастро Бокс - набори закусок у вигляді канапе і сендвічів будуть оптимальним вибором
Серед розмаїття їжі на святковому столі перші місця зазвичай відводять холодним закускам. І найкращим початком на фуршетному столі будуть канапе в Києві - найчастіше на шпажзці або сервіровані на спеціальній фуршетній посуді.
Замовити канапе в офіс в Києві стало простіше, завдяки онлайн магазину готових фуршетних наборів. Доставка в Києві фуршетних наборів - це наша спеціалізація. Для складання канапе використовують практично будь-які інгредієнти:
  • М'ясо
  • Фрукти
  • Морепродукти
  • Різноманітні соуси
  • Овочі, сири
  • Паштети і муси
Канапе добре підходять для зустрічі гостей завдяки різноманітності форм і смакових поєднань. Будь-якийфуршет в Києві можна організувати за допомогою онлайн сервісу. Замовити канапе в офіс і доставка канапе в офіс в Києві з красивими і смачними закусками - це спеціалізація Гастро Бокс.
Доставку канапе в офіс в Києві можна зробити за пару хвилин. Безсумнівним плюсом канапе можна назвати зручність подачі: вони витончено виглядають на шпажці і відмінно підходять на один укус в якості акомпанементу до будь-яких напоїв. Кращий спосіб відмовитися від традиційних бутербродів і здивувати гостей святковою їжею - замовити в Києві канапе з незвичайними смаковими поєднаннями. Якщо серед запрошених багато гурманів, краще замовити фуршет з доставкою готових канапе, тарталеток у професіоналів.
Нова наука - фудпейрінг пропонує незвичайні на перший погляд поєднання продуктів на основі загального смакового компонента. На офіційні заходи в Києві, що мають на увазі організацію фуршету, можна замовити канапе з доставкою, зробивши основний акцент саме на подібні закуски. Деякі незвичайні поєднання: білий шоколад і чорна ікра, буряк і грейпфрут, баклажани і мед або полуниця з огірком. Ананас і сир з блакитною пліснявою, буряк з шоколадом.

Варто спробувати доставку канапе в Києві і можливо саме ці поєднання стануть вашими фаворитами. Безумовно, в основі меню повинні бути звичні поєднання, щоб задовольнити смак більшості запрошених. У Києві такі гастро закуски вже можна спробувати в деяких ресторанах. Доставка канапе в офіс на фуршет або доставка канапе на день народження в Києві здійснюється в спеціальних харчових гастро боксах з усіма необхідними витратними дрібницями.

КРАЩИЙ ВИБІР КАНАПЕ ВІД ГАСТРО БОКС
При замовленні фуршету в офіс до Києва від компанії Гастро Бокс - доставка канапе або міні бургерів будуть оптимальним вибором. На столі вони займуть зовсім небагато місця і з'їсти канапе зручно, не забруднивши руки. Подавати канапе краще згрупувавши їх на великих плоских блюдах відповідно за начинкою. Так гостям легше буде зробити свій вибір і не заплутатися в тому, що ще варто спробувати. Фуршет в офісі - це досить відповідальний захід. Для подачі канапе можна використовувати різноманітні види посуди: камінь, скло або дзеркало, спіл дерева або спеціалізовані фуршетні підставки. Щипці або спеціальні лопатки на фуршеті допоможуть гостям зручно покласти закуски на свою тарілку.
Кількість канапе для фуршету залежить від тривалості заходу, складу учасників. Не забудьте врахувати наскільки зголоднілими прийдуть гості. Організовуючи фуршет, необхідно передбачити посуд, куди можна викинути шпажку або серветку після того, як гості з'їли канапе. На фуршеті з обслуговуванням за цим стежать офіціанти, які також допомагають гостям у виборі канапе на святі і розливають напої. Багато київських свят вже не можуть обійтися без доставки фуршетних наборів, міні бургерів і канапе. Адже це так зручно: замовив фуршет або фуршетні набори в Gastro Box і відпочиваєш!